Tepelná čerpadla Heiztechnik

Tepelná čerpadla Heiztechnik

Ekologie, ochrana životního prostředí, komfortní způsob vytápění a chlazení a nízké náklady na vytápění znamenají, že tepelná čerpadla jsou stále oblíbenější. Díky dlouholetému vývoji jsme vytvořili velmi moderní skupinu invertorových tepelných čerpadel CALLA VERDE s výkony 5-20 kW.

Čerpadla Heiztechnik jsou vyráběna v Polsku. Pracují s nejnovějším chladivem R452B, které bylo vyrobeno pro vysoce účinná tepelná čerpadla. Díky použití chladiva R452B a moderním komponentům dosahují čerpadla velmi vysokého COP až 7,32 a SCOP až 4,65 a jsou schopna ohřívat vodu až na 65°C.
Čerpadla jsou při provozu velmi tichá -27dB(A) (ve vzdálenosti 5m typ M9).

Zajímavým řešením je čerpadlo CALLA VERDE M v konfiguraci s hydroboxem COMFORT II.

Čerpadlo je určeno k vytápění a chlazení místností a k výrobě teplé vody v zásobníku integrovaném s vnitřní jednotkou. Kompresor s chladicím systémem je umístěn ve vnější jednotce. Vnitřní jednotka čerpadla je vyrobena jako samostatný hydrobox s nádrží na TV a hydraulickým modulem.
Hydraulický modul, který má podobu hydraulického systému napájecího topný systém a obsahuje: přímý okruh ÚT, okruh se směšovacím ventilem, okruh TV se zásobníkem o objemu 250 nebo 275 litrů, dvě elektronická oběhová čerpadla, přepínací ventil TÚ / TV, průtokoměr topné vody, bivalentní topnou soustavu ohřívačů o výkonu 3-9 kW, magnetický odlučovač nečistot a bezpečnostní skupinu ÚT, která se skládá z pojistného ventilu, expanzní nádoby a manometru.

Montáž čerpadla je velmi jednoduchá a nenáročná na práci, montážní firma obdrží kompletní připravený hydraulický systém s automatizací.


Dopravu zajistíme Dle dohody a vzdálenosti
většina kotlů skladem Garantujeme rychlé dodání
Záruka kvality Garance prvotřídní kvality

Centrum tepelné techniky s.r.o.

Sokola Tůmy 1099/1,
709 00 Ostrava, Hulváky

IČ: 17080011
DIČ: CZ17080011

Spisová značka: C 89158 vedená u Krajského soudu v Ostravě